26. 12. 2023. IZLET U NEPOZNATO

18.12.2023. 16:12

Tradicionalni izlet "Put u nepoznato" nas i ove godine vodi... U nepoznato... :-) :-)

Na Svetog Stjepana, 26. 12. o. g. krećemo iz Poreča u 8.00 sati, ukrcavamo planinare u Novigradu (u 8.30), Umagu (u 9.00) te u Buzetu (u 10.15 sati).

UKRCAJI:

POREČ: OŠ Poreč, autobusna stanica

NOVIGRAD: Autobusni kolodvor

UMAG: Autobusni kolodvor

BUZET: Mašimova škuja

Nakon ugodne vožnje, kao i obično, iskrcavamo se iz autobusa i krećemo hodati. Hodamo, uživamo u blagodatima majke Prirode, a onda se uputimo u restoran i nadoknađujemo izgubljenu energiju.

Meni - cijena je oko 23,00 eura (u slučaju eventuale promjene, javljamo) - plaćanje osobno u restoranu.:

a) mesni (juha, tri vrste mesa, prilog, desert)

b) vege (povrće, tjestenina, desert)

Nakon obroka i druženja povratak domovima obrnutim slijedom... U kasnijim popodnevnim satima.

Vodiči na stazi: iskusni planinari iz buzetske podružnice.

Cijena busa: 17 eura po osobi - uplatiti na račun Društva HR29 2380 0061 1400 07662, POZIV NA BROJ: 99, ime prezime, PUT U NEPOZNATO.

Prijava na poveznicu POVEZNICA

Izlet je organiziran za članove HPD „Planik“ Umag i/ili osobe koje imaju uplaćenu članarinu u HPS-u za tekuću godinu. Prijavom sudionik potvrđuje da je upoznat sa zahtjevnosti izleta, da ispunjava zdravstvene, fizičke i tehničke uvjete za sigurno sudjelovanje te da pristupa izletu na vlastitu odgovornost. Sudionik mora poštovati upute i odluke vodiča. U slučaju nepredviđenih okolnosti vodič može promijeniti plan, satnicu ili otk

azati izlet.