Hoditi i zdravi biti - subota 20.04.2024. Okupljanje 09:30, start hodanja u 10:00h

15.04.2024. 16:03

Javnozdravstvena pješačka manifestacija "Hoditi i zdravi biti - La salute viene camminando" nastala je u sklopu Plana za zdravlje Istarske županije, osmišljena u cilju osvješćivanja stanovništva o važnosti kretanja u  očuvanju zdravlja, odnosno prevenciji bolesti. Manifestacija se organizira u svim istarskih gradova.

HPD Planik Umag kao osvještena udruga koja promovira zdravlje kroz sport i rekreaciju podržava ovu hvalovrijednu manifestaciju i poziva sve svoje članove i širu javnost da se uključe na hodanje u bilo kojem gradu organizatoru. A pošto je Planik suorganizator trase hodanja i vođenja u dva grada mi vas pozivamo konkretno u Umag i Buzet 😁.

Odazovite se i pozovite rodbinu, susjede, poznanike, prijatelje, simpatije, itd...😁

UMAG
Subota 20.04.24. okupljanje 09:30, start 10:00h. Trasu vode Goran i Violeta.
Početak hodanja je stara Savudrija(luka), zatim obalom do Albera te dalje za Valfontane. Tu se nalazi mala crkvica blizu koje će se napraviti kratka pauza. Nastavak je do Frančeškije pa po poljima do Zambratije te uz obalu do svjetionika i do početne točke luka Savudrija.
Dužina rute je 10,4 km, predviđeno vrijeme trajanja: 3h.

BUZET
Subota 20.04.24. okupljanje 09:30, start 10:00h. Trasu vode Marica, Silvano, Đus.
Početak hodanja je kod vatrogasnog doma u selu Vrh od kuda se hoda prema Medveje, Marčenegla i povratkom u Vrh.

Samo radi naše interne evidencije molim vas popunite dolje kratku prijavnicu.