Festival pješačenja

POZIV

1. FESTIVAL PJEŠAČENJA OPĆINE CEROVLJE

BORUT, 8.listopada.2014.

Na inicijativu Općine Cerovlje te uz entuzijazam i trud pojedinih mještana Boruta, tijekom 2013. i 2014. nastale su dvije staze na ovom području. Obje su staze kružne te započinju i završavaju u Borutu (željeznička postaja).

1. staza Sv. Silvestra: Borut - Crkva Sv. Mihovila - Komarija- Draguć- povratak preko Grdinići - Sandalji - Borut (cca 4 sata hodanja) 2. staza Sv. Kocijana: Borut.- Crkva Sv. Kocijana- Tencići - Bregi- Paz- Sandalji - Borut (cca 4 sata hodanja)

Ovim putem pozivamo sve članove vašeg planinarskog društva da se priključe ovoj manifestaciji koja će se održati 8.10.2014. (državni praznik - Dan zahvalnosti) po slijedećem programu:

9 - 10 h - okupljanje ispred željezničke stanice Borut

10 h - pozdrav dobrodošlice domaćina i kratka prezentacija staza

10, 15 h - pješački pohod prema izboru (Sv. Silvestar ili Sv. Kocijan)

15 -17 h - planinarski ručak u Borutu (točno mjesto odrediti će se prema broju sudionika i vremenu, a svi će biti obaviješteni prije pješačenja)

18 h - završetak 1. Festivala pješačenja

U cilju pravovremene organizacije, molimo vas da se prijavite za pohod i ručak do petka 26.09.2014 na večer, putem e maila: llazaric@yahoo.com ili na mob 0915317111 (sa što točnijim brojem zainteresiranih osoba).

U slučaju izrazito lošeg vremena ili nepredviđenih okolnosti, organizator pridržava pravo prilagodbe ili odgode programa.

Organizatori: Općina Cerovlje uz potporu mještana Boruta